• ERHAN UFAK GAYRİMENKUL VE YATIRIM DANIŞMANLIĞI

İlanları karşılaştırın

Erhan Ufak Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

Tanınımış biri olmanın ticaret sektöründe avantaj olduğunu belirten Erhan Ufak daha yolun başında olduğunu söyledi. Erhan Ufak, idealleri doğrultusunda yükselerek yeni şubelerle daha fazla faaliyet gösterecegini ifade etti.

Sektörel
Tabii ki şu an Kurtlar Vadisi’nden bağımsız bir iş yapıyorum. Ancak kendi markamla dahi sektörde varlık göstersem, insanlar beni Güllü Erhan olarak biliyor. Öyle şeylerle karşılaşıyorum ki insanlar sizi aileden biri olarak görüyor ve direkt bir samimiyet yakalıyor. Türk ticaret kültüründe yer alan ve alış verişte bulunacak insanlarda refleks olan tanıdıkla çalışma durumu bizim lehimize oldu. Bizde bu avantajı güler yüzlü hizmet anlayışımız, dürüstlüğümüz ve kalitemizle ikiye katladık. Kurtlar Vadisi’nin dışında Erhan Ufak ismiyle atıldığım ticaret hayatımda işimle ve ideallerimle varım. İdeallerim doğrultusunda yükselerek yeni şubelerle daha fazla faaliyet göstereceğim.” şeklinde konuştu.

“ÖNCELİKLE İSMİMİ KORUMAK İSTEDİM”
Kurtlar Vadisi’nin diziden bağımsız olarak bir şarap markası olarak raflarda izin almasından sonra marka tescilinin çok önemli olduğunu yaşayarak öğrendiklerini dile getiren Erhan Ufak,gayrimenkul sektörüne girmeye bir gecede karar verdiğini ve sabah kalktığında ilk işinin marka tescili başvurusunda bulunmak olduğunun altını çizdi.

FİRMALARIN GÖZÜ ÜNLÜ OYUNCULARDA
Türkiye’de son zamanlarda özellikle dizilerin sevilen karakterlerinin isimlerinin marka olması moda haline geldi. Hürrem, Bihter gibi birçok ismin marka olduğunu söyleyen Adres Patent Marka ve Patent Danışmanı Gülüzar Kaya; “Özellikle dizilerin sevilen isimlerinin kendilerini marka tesciliyle korumaları çok önemli. Çünkü çok fazla göz önünde bulunmaları ve bununla beraber kısa sürede ve kolay reklam yapılabilir markalar olmaları firmalar için cazip bir fırsat oluyor. Bu yüzden dizilerle ticaret hayatını beraber yürüten ünlü oyuncuların,herhangi haksız rekabet durumuyla karşılaşmamaları için marka tesciline öncelik vermeleri gerekmektedir.” açıklamasında bulundu.

Ünlü oyuncu Güllü Erhan, Dilovası’na geldi !


Ünlü TV dizisi ‘Kurtlar Vadisi Pusu’ nun sevilen oyuncusu ve EU Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlık Firmasının sahibi Güllü Erhan’ı, Erhan Ufak GEBKİM OSB’yi ziyaret ederek İdari İşler Müdürü Murat Şahin’in konuğu oldu.

GEBKİM OSB İdari İşler Müdürü Murat Şahin, Erhan Ufak’ı ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirterek misafirleriyle yakından ilgilendi.

Sanat dünyasında Beyefendi kişiliğiyle tanınan usta oyuncu Erhan Ufak, oyunculuğunun yanı sıra EU GAYRİMENKUL olarak İstanbul, Ankara, Osmaniye Bölgesindeki Ofislerine ek olarak Kocaeli şubesinde açarak gayrimenkul sektöründe iddialı bir konuma geldi. Erhan Ufak ilkeleri ise şöyle açıkladı, “EU gayrimenkul ve yatırım danışmanlığı olarak yaratıcılığı birleştiren, hayalleri, tutarlı girişimlere ve karlı yatırımlara dönüştüren bütünleşik bir iş sanatıdır” prensibiyle gayrimenkul sektöründe güvenirliliği de esas alarak ticari alanda Fabrika arsa alım satım kiralama işlerinde öncülüğü yakaladıklarını aktardı.

Kaynak : http://kocaelisonnokta.com/haber-unlu-oyuncu-gullu-erhan-dilovasi-na-geldi-22308.html