• ERHAN UFAK GAYRİMENKUL VE YATIRIM DANIŞMANLIĞI

İlanları karşılaştırın

Erhan Ufak Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

EU Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı a.ş.’nin tecrübeli ve eğitimli uzman kadrosu; son yıllarda gayrimenkul sektöründeki hızlı gelişime paralel olarak oluşan “güvenilir” değerleme ve danışmanlık ihtiyacına cevap vermek hedefiyle “bağımsız ve güvenilirlik“ ilkelerine bağlı olarak, gerçek ve hızlı hizmet anlayışı ile çalışmaktadır.

Değişik disiplinlerde lisans ve yüksek lisans eğitimi almış olan uzmanlarımız doğru ve güvenilir kaynaklardan edinilen bilgileri, teknolojik, bilimsel veriler ışığında analiz ederek, tarafsız, kaliteli, “Gerçek Değer”leri içeren raporlar üretmektedir.Yenilikçi bir hizmet felsefesine sahip olan EU Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı uzman kadrosuyla akılcı yatırımlar yapmanızı sağlar.

EU Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı Yaratıcılığı birleştiren, hayalleri, tutarlı girişimlere ve karlı yatırımlara dönüştüren bütünleşik bir iş sanatıdır.
Değerleme; günün modern yönetimlerinde yasal bir zorunluluk olmaktan çıkmış, küresel ve yüksek rekabet ortamında bir yönetim aracı olarak kullanılmaya başlanılmıştır. EU Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı ihtiyaç duyacağı bu modern yönetim aracını, en bağımsız, en tarafsız ve en güvenilir tarzda size sağlamayı taahhüt etmektedir.

Minimum sermaye ile bol kazanç sağlanan gayrimenkul sektöründe temsilcilikleri her geçen gün artan EU Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı de yerinizi ayırtın, kazanan siz olun.

Şirketimiz sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir potföyü sizler için bir araya getirmiştir. Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analizlerimiz ile sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız.

Çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil, doğru müşteriye doğru emlak, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız.

Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en uygun alternatifi sunmak için çabalıyoruz.

Hayallerinizdeki, tam da aklınızdaki emlakları size sunabilmek için çağrılarınızı bekliyoruz. .

Müşterilerimize olası en doğru yatırım seçeneklerini sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil yatırımda geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak.

İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak.

Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek.

Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak.

Ülkemizin en büyük yatırım veritabanlarından birisini oluşturmak.

Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak marka haline gelmek.

Reklamlara, tabelalara, duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak.

Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne bir şeyler katmalıdır.

Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir.

Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hakedersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız.

Emlak sektörünün genel niteliğinin gelişimi için, şirketimiz gibi diğer tüm sektör temsilcilerinin de çabası ve sinerjisi gereklidir. Ancak mükemmelliyetçiliğe inanan firmamız tek başına dahi olsa bu yenilikçi vizyonundan kopmayacaktır

VİZYONUMUZ

Yatırımlarının / yaşam alanlarının ihtiyaca uygun, standartlarını üst seviyeye çıkaracak, huzurla yaşayacakları mekanları bulmalarında yardımcı olmak adına aktif görevler üstlenmek

MİSYONUMUZ

Yeni projeler üreterek yatırımcı/danışman iş birliğini bütünleştiren çalışmaların aynı çatı altına toplanmasıyla değerlendirmelere sunulması.

Taleplere uygun çözümler yaratmak. sonuç odaklı projeler üretmek.

Kalıcı değerler yaratarak sonuç odaklı çalışmalar üretmek.